293 titels gevonden in Vertaalde literatuur vanaf € 2,49

  • Digitaal formaat

  • MP3(292)

Sorteer op:

  • Een klein leven
    Vier studievrienden zoeken samen hun weg in New York. 'Een snijdende leeservaring is de uiterst bekwaam opgebouwde roman over onherstelbaar leed.' 'Een roman over mannen, misbruik en... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Meneer Ibrahim en de bloemen van de koran
    Bram van der Vlugt leest met zijn karakteristieke stem dit prachtige verhaal voor. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    10,35
  • Sprookjes van Andersen
    Zes van de mooiste sprookjes van Andersen, waaronder 'De prinses op de erwt' en 'De rode schoentjes', prachtig verteld door Robert Paul. Leeftijd: 4+ Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    9,50
  • Haar naam was Sarah
    Ontroerende roman waarin een groot drama dat zich in WO2 in Parijs voltrok, is teruggebracht tot het verhaal van één slachtoffer, en dat is zó overtuigend gedaan dat het geen enkele lezer... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Voor jou
    Een roman die alle harten verovert: het boek voert wereldwijd de bestsellerlijsten aan en ging 3 miljoen keer over de toonbank. Dé feelgoodroman van het jaar! Meer
    MP3|
    April 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Combray
    'Combray' is het eerste deel van de zoektocht van de verteller naar de verloren tijd. Het is door Hans Croiset op meesterlijke wijze vereeuwigd. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Sherlock Holmes - De Vereniging van Roodharigen
    Jabez Wilson kan zijn geluk niet op als hij toetreedt tot de mysterieuze Vereniging van Roodharigen. Maar plots is de vereniging weg. Wilson vraagt Sherlock Holmes om advies. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Het masker van de rode dood
    Om te ontkomen aan een ziekte die het land teistert, trekt Prins Prospero zich met duizend vertrouwelingen terug in de veiligheid van een van zijn buitenissige kastelen. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60
  • Kindertijd Jeugdjaren Jongelingschap
    Meesterverteller Joop Keesmaat schetst een indrukwekkend beeld van het leven van Tolstoj, een van de belangrijkste Russische schrijvers. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    11,95
  • De man uit het zuiden
    Verhalenbundel met vier meesterlijke verhalen uit het boek 'M’n liefje m’n duifje'. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    10,35
  • De Franse bruiloft
    'De Franse bruiloft' is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch en... Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Meisje met de parel
    Met een geweldig vermogen zich in te leven in het zeventiende-eeuwse Delft, vertelt Tracy Chevalier in Meisje met de parel het fictieve verhaal van een jonge vrouw die op de rand van haar... Meer
    MP3|
    Oktober 2016
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De muziek van Erich Zann
    Een student raakt betoverd door de buitenissige muziek van zijn bovenbuur, de oude violist Erich Zann. Zal hij het verschrikkelijke geheim ontsluieren, dat erachter schuilgaat? Meer
    MP3|
    September 2014
    Download direct dit luisterboek
    7,95
  • Een leven na jou
    Na zes heftige maanden met Will geleefd te hebben is Lou Clark is niet langer een doorsneepersoon met een doorsneeleven. Dan ontmoet ze de aantrekkelijke Sam en iemand uit Wills verleden.... Meer
    MP3|
    April 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Stoner
    Stoner is een onwaarschijnlijk mooi geschreven roman over het weinig opzienbarende leven van een weinig opzienbarende man. Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • In de ban van de ring 1 - De Reisgenoten
    Wanneer de Hobbit Frodo van zijn excentrieke oom Bilbo Balings een ring cadeau krijgt, kan hij niet vermoeden dat dit het begin is van een groot avontuur. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • In de ban van de ring 3 - De terugkeer van de koning
    Frodo en Sam zijn aangekomen in Mordor. Hier proberen ze onder het spiedende oog van Sauron het laatste deel van de lotsbestemming van de Ring te vervullen. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Je hoort bij mij
    De verhalen van Max Lucado over Wout en de houten Nerflanders zijn geliefd om de prachtige vertelstijl. Lucado verstaat de kunst om op zeer originele wijze grote thema's toegankelijk te... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    8,75
  • Romantische verhalen van Paul Rodenko
    Paul Rodenko heeft op vrijmoedige wijze de toch al 'vrijmoedige liefdesverhalen' uit 1001-Nacht bewerkt. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    9,50
  • Sprookjes van de Gebroeders Grimm
    Zes bekende sprookjes van de Gebroeders Grimm, waaronder <i>Tafeltje Dek je</i> en <i>Repelsteeltje</i>, verteld door meesterverteller Gees Linnebank. Leeftijd: 6+ Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    9,50
  • Extreem luid & ongelooflijk dichtbij
    De jonge Oskar heeft zijn vader verloren bij de aanslagen op het WTC in New York. Hij begint een zoektocht die hem door de stad New York zal voeren, in een poging betekenis te geven aan de... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Het Rosie project
    De autistische Don Tillman is superintelligent, kan geweldig koken en is op zoek naar een vrouw. Door zijn sociale onhandigheid is hij echter nooit verder gekomen dan een eerste date. Dan... Meer
    MP3|
    September 2015
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Hartje & Over de liefde
    'Hartje' en 'Over de liefde': twee juweeltjes van verhalen over dat ondoorgrondelijke maar vaak levensloopbepalende gevoel dat liefde heet. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    8,75
  • Sherlock Holmes - Spannende avonturen, deel 1
    Drie spannende verhalen over meesterdetective Sherlock Holmes samen met korting: 'Een kwestie van identiteit', 'De Vereniging van Roodharigen' en 'De gespikkelde band'. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De dame met het hondje
    Een ongelukkig getrouwde man begint tijdens een vakantie een verhouding met een eveneens gehuwde, veel jongere, onervaren vrouw. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60
  • Iemand, niemand en honderdduizend
    Meesterverteller Porgy Franssen verhaalt over Vitangelo Moscarda, die erachter komt dat hij zichzelf niet ziet zoals anderen hem zien. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    11,95
  • Op weg naar de hemel
    Eigenaardige personages en bizarre intriges in zes korte verhalen, waarvan één waargebeurd. Raadt u welke? Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    11,95
  • Fata morgana
    Fata morgana is een beklemmende roman over een obsessieve vriendschap, tegen het decor van het exotische, zinderende Tanger van de jaren vijftig, waarin niets is wat het lijkt. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het dal der beloften
    Ayla en haar geliefde Jondalar weten dat ze voor elkaar bestemd zijn. Ze nemen een moeilijk besluit om de stam van de Mamutiërs te verlaten en gaan op weg naar Jondalars eigen volk. De... Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • De jongen in de gestreepte pyjama
    Berlijn, 1943. Als de negenjarige Bruno op een dag uit school komt zijn al zijn spullen in kratten gepakt. Hun nieuwe huis staat naast een hek dat zich uitstrekt zover het oog reikt. Meer
    MP3|
    Juni 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...