692 titels gevonden in Vertaalde literatuur vanaf € 2,29

Sorteer op:

  • De zeven zussen
    In het eerste deel van de Zeven zussen-serie van Lucinda Riley brengt Maia’s zoektocht naar haar verleden haar naar het zwoele Rio de Janeiro. Uitgeroepen tot Bestverkochte boek 2018 en... Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    18,99
  • De kleine bakkerij aan het strand
    In 'De kleine bakkerij aan het strand' van Jenny Colgan staat het leven van Polly Waterford op zijn kop. Haar relatie is op de klippen en haar bedrijf is ook nog eens failliet. Kortom, ze... Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De ondraaglijke lichtheid van het bestaan
    De ondraaglijke lichtheid van het bestaan groeide uit tot een klassieker die vijfendertig jaar na publicatie nog altijd harten weet te veroveren. Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Combray
    'Combray' is het eerste deel van de zoektocht van de verteller naar de verloren tijd. Het is door Hans Croiset op meesterlijke wijze vereeuwigd. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Lola geeft zich bloot
    Lola is onweerstaanbaar, vanaf haar blonde hoofd tot de topjes van haar gelakte kleine teennagels. Max vindt haar sexy, prachtig... en ongelooflijk irritant. En dat zelfs voordat ze het... Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Zeven dagen zonder
    5 vriendinnen gaan voor hun jaarlijkse uitstapje kuren in het afgelegen kasteelhotel Achenkirch om lichaam en geest in balans te brengen. Zonder telefoon, wifi, verplichtingen of werkdruk.... Meer
    MP3|
    Oktober 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Het begint met een lach
    De beste feelgood vind je in Redwood Ridge, in de bergen van Oregon… Meer
    MP3|
    Augustus 2021
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Laat de wereld achter
    In de claustrofobische roman Laat de wereld achter van Rumaan Alam wordt een familievakantie ruw verstoord als de eigenaren van de vakantiewoning ineens in paniek op de stoep staan. Meer
    MP3|
    April 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Jonge vrouw in blauw bij avondlicht
    Een indrukwekkende roman over een familie met geheimen rondom een vermiste Vermeer en over vier uitzonderlijke vrouwen die ieder hun eigen lot bepalen. Meer
    MP3|
    Juli 2021
    Download direct dit luisterboek
    15,99
  • Het Italiaanse meisje
    Het Italiaanse meisje neemt je mee op Rosanna’s onvergetelijke reis van het harde bestaan in Napels naar de luxe van Milaan en de meest prestigieuze operahuizen ter wereld. Meer
    MP3|
    Februari 2020
    Download direct dit luisterboek
    18,99
  • De acht bergen
    De elfjarige Pietro raakt bevriend met de even oude Bruno. Tijdens eindeloze wandelingen door de Italiaanse bergen en zoektochten door verlaten huizen en oude molens bloeit een... Meer
    MP3|
    Mei 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Haar naam was Sarah
    Ontroerende roman waarin een groot drama dat zich in WO2 in Parijs voltrok, is teruggebracht tot het verhaal van één slachtoffer, en dat is zó overtuigend gedaan dat het geen enkele lezer... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Sherlock Holmes - Het avontuur van de gespikkelde band
    Helen Stoner vreest voor haar leven als ze 's nachts gefluit hoort. Twee jaar eerder hoorde haar tweelingzus hetzelfde en stierf kort daarna. Kan Sherlock Holmes haar redden? Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Je hoort bij mij
    De verhalen van Max Lucado over Wout en de houten Nerflanders zijn geliefd om de prachtige vertelstijl. Lucado verstaat de kunst om op zeer originele wijze grote thema's toegankelijk te... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    8,75
  • Pak mijn hand
    Een fleurige feelgoodroman over ambitie en het aannemen van hulp. Meer
    MP3|
    Juni 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De geniale vriendin
    Eerste van de vier Napolitaanse romans, waarin met groot inlevingsvermogen en in een onnavolgbare stijl verteld wordt over twee vrouwen en hun levenslange vriendschap, die even sterk om... Meer
    MP3|
    September 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Familie op de vlucht - audio
    Duitsland 1937. Een joods gezin is slachtoffer van steeds verdergaande discriminatie en bedreiging. Als Kurt wordt opgepakt ziet Ruth geen andere keuze dan met haar kinderen op de vlucht te... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zomer van de waarheid
    Een meeslepende familiesaga voor liefhebbers van Jojo Moyes, Anne Jacobs en Corina Bomann! Meer
    MP3|
    Augustus 2021
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Hartje & Over de liefde
    'Hartje' en 'Over de liefde': twee juweeltjes van verhalen over dat ondoorgrondelijke maar vaak levensloopbepalende gevoel dat liefde heet. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    8,75
  • De vrouw van de rechter
    Het leven van Grace verandert voorgoed als ze wordt uitgehuwelijkt aan een veel oudere, respectabele rechter. Ze leeft in weelde, maar voelt zich eenzaam. Dan ontmoet ze een jonge arts,... Meer
    MP3|
    September 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Manderley voor altijd
    'Manderley voor altijd' leest als een meeslepende roman en biedt een fascinerend portret van een vrouw wier leven net zo mysterieus was als het werk dat zij schreef, vol psychologische... Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Meneer Ibrahim en de bloemen van de koran
    Bram van der Vlugt leest met zijn karakteristieke stem dit prachtige verhaal voor. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    10,35
  • Oorlogskind
    De jonge Hanno Dietz probeert vlak na de Tweede Wereldoorlog samen met zijn moeder en zusje te overleven in het platgebombardeerde Hamburg. Op een dag vindt hij tussen het puin een dode... Meer
    MP3|
    April 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Een Liefde van Swann
    In dit tweede hoofdstuk van het eerste deel van Prousts meesterwerk 'Op zoek naar de verloren tijd' volgen we de melancholieke kunstkenner Swann in zijn wanhopige liefde voor Odette, een... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Twaalf dagen voor kerst
    Het ultieme romantische kerstboek! Twaalf dagen voor kerst van Jenny Bayliss is hilarisch en ook nog eens superromantisch. Meer
    MP3|
    Oktober 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De meest fantastische verhalen - luisterboek 1
    Roald Dahl heeft als schrijver van bizarre verhalen zijn reputatie gevestigd. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zhuang Zi - De volledige geschriften
    De mens heeft al duizenden jaren dezelfde vragen en problemen. De tao biedt zowel antwoorden als oplossingen en lijkt een zeer praktische levenswijze voor te staan. Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • In het oranje ochtendlicht
    ‘Doodgaan is niet het einde van de wereld,’ vertrouwt haar moeder aan Nina Riggs toe. Dat neemt niet weg dat de klap groot is als Riggs op haar achtendertigste te horen krijgt dat ze een... Meer
    MP3|
    Oktober 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Normale mensen
    Intense liefdesgeschiedenis over de diepgaande invloed die geliefden op elkaars leven hebben – en het groeiende besef daarvan als de jaren verstrijken. Deze roman laat je je eigen liefdes... Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zoete, Zoete Wraak BV
    De nieuwe roman van Jonas Jonasson, auteur van de bestseller De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween! Meer
    MP3|
    September 2020
    Download direct dit luisterboek
    15,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...