354 titels gevonden in Vertaalde literatuur vanaf € 2,49

Sorteer op:

  • De dame met het hondje
    Een ongelukkig getrouwde man begint tijdens een vakantie een verhouding met een eveneens gehuwde, veel jongere, onervaren vrouw. Meer
    MP3|
    Maart 2013
    Download direct dit luisterboek
    7,60
  • Meneer Ibrahim en de bloemen van de koran
    Bram van der Vlugt leest met zijn karakteristieke stem dit prachtige verhaal voor. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    10,35
  • Sprookjes van de Gebroeders Grimm
    Zes bekende sprookjes van de Gebroeders Grimm, waaronder 'Tafeltje Dek je' en 'Repelsteeltje', verteld door meesterverteller Gees Linnebank. Leeftijd: 6+ Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    9,50
  • De jongen in de gestreepte pyjama
    Berlijn, 1943. Als de negenjarige Bruno op een dag uit school komt zijn al zijn spullen in kratten gepakt. Hun nieuwe huis staat naast een hek dat zich uitstrekt zover het oog reikt. Meer
    MP3|
    Juni 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Als een rivier
    Een selectie uit de gedachten en impressies van Paulo Coelho. Via speelse, emotionele, beschouwende impressies en gedachten geeft Coelho zijn verfrissende kijk op de wereld en het leven.... Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Het Astrid Lindgren luisterboek
    Een aantal verhalen van Astrid Lindgren uit de twee populaire boeken 'Pippi Langkous' en 'Karlsson van het Dak', nu samen in één luisterboek. Leeftijd: 6+ Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    11,95
  • Je hoort bij mij
    De verhalen van Max Lucado over Wout en de houten Nerflanders zijn geliefd om de prachtige vertelstijl. Lucado verstaat de kunst om op zeer originele wijze grote thema's toegankelijk te... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    8,75
  • Sprookjes van Andersen
    Zes van de mooiste sprookjes van Andersen, waaronder 'De prinses op de erwt' en 'De rode schoentjes', prachtig verteld door Robert Paul. Leeftijd: 4+ Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    9,50
  • Noem me bij jouw naam
    Het verhaal van een gepassioneerde vriendschap tussen Elio, een muzikale en erudiete jongen, en de Amerikaanse intellectueel Oliver, die als zomergast bij Elio's ouders aan de Italiaanse... Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Iemand, niemand en honderdduizend
    Meesterverteller Porgy Franssen verhaalt over Vitangelo Moscarda, die erachter komt dat hij zichzelf niet ziet zoals anderen hem zien. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    11,95
  • Molly en het kattencafe
    De meest aaibare feelgoodroman van het jaar! Voor fans van 'Bob de straatkat' en 'Dewey, de bibliotheekkat'. Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • In de ban van de ring 3 - De terugkeer van de koning
    Frodo en Sam zijn aangekomen in Mordor. Hier proberen ze onder het spiedende oog van Sauron het laatste deel van de lotsbestemming van de Ring te vervullen. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Romantische verhalen van Paul Rodenko
    Paul Rodenko heeft op vrijmoedige wijze de toch al 'vrijmoedige liefdesverhalen' uit 1001-Nacht bewerkt. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    9,50
  • Ali en Nino
    Het luisterboek speelt zich af in Azerbeidzjan ten tijde van de Eerste Wereldoorlog en de Russische Revolutie en gaat over de onmogelijke liefde tussen de Aziaat Ali Khan en de westerse... Meer
    MP3|
    Juni 2014
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Onverschrokken
    'Onverschrokken' van Fiona Higgins is een adembenemende roman die niet alleen over angst gaat, maar ook over moed op het moment dat het erop aankomt. Meer
    MP3|
    September 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • De man uit het zuiden
    Verhalenbundel met vier meesterlijke verhalen uit het boek 'M’n liefje m’n duifje'. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    10,35
  • Combray
    'Combray' is het eerste deel van de zoektocht van de verteller naar de verloren tijd. Het is door Hans Croiset op meesterlijke wijze vereeuwigd. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Romances lief en leed
    Onweerstaanbare charme verwoord door stemactrice Sonja Pourier. Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    8,50
  • Als je het licht niet kunt zien
    Anthony Doerr heeft met zijn werk al vele gerenommeerde literaire prijzen gewonnen. Hij schreef tien jaar lang aan deze roman, die door de internationale pers als een meesterwerk wordt... Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Dagboek van een geisha
    Met de wijsheid van een vrouw die het einde van haar leven nadert, vertelt Sayuri haar levensverhaal. Dat verhaal begint in 1929, in een vissersdorpje, op het moment dat Sayuri's leven een... Meer
    MP3|
    April 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Haar naam was Sarah
    Ontroerende roman waarin een groot drama dat zich in WO2 in Parijs voltrok, is teruggebracht tot het verhaal van één slachtoffer, en dat is zó overtuigend gedaan dat het geen enkele lezer... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Het eiland van het tweede gezicht
    Met barokke, onuitputtelijke fabuleerkunst vertelt Thelen op schalkse wijze en met de gewisse ondergang van zijn helden voor ogen over smokkelaars, hoeren, dubieuze emigranten en valse... Meer
    MP3|
    December 2012
    Download direct dit luisterboek
    Actie: Geen verzendkosten!
    36,00
  • De Franse bruiloft
    'De Franse bruiloft' is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch en... Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De geniale vriendin
    Eerste van de vier Napolitaanse romans, waarin met groot inlevingsvermogen en in een onnavolgbare stijl verteld wordt over twee vrouwen en hun levenslange vriendschap, die even sterk om... Meer
    MP3|
    September 2017
    Download direct dit luisterboek
    7,99
  • Ik heet Lucy Barton
    In 'Ik heet Lucy Barton' wordt door een eenvoudig ziekenhuisbezoek inzicht verschaft in de meest kwetsbare relatie van allemaal: die tussen moeder en dochter. Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Meisje met de parel
    Met een geweldig vermogen zich in te leven in het zeventiende-eeuwse Delft, vertelt Tracy Chevalier in Meisje met de parel het fictieve verhaal van een jonge vrouw die op de rand van haar... Meer
    MP3|
    Oktober 2016
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Die laatste zomer
    Hoe goed ken jij je moeder? Een fijnzinnig verhaal over de terugkeer van een broer en zus naar een Frans vakantie-eiland. Een adembenemende roman over familiegeheimen. Meer
    MP3|
    Oktober 2016
    Download direct dit luisterboek
    13,95
  • Het raadsel van de liefde
    André Aciman vervolgt met 'Het raadsel van de liefde' zijn Proustiaanse zoektocht naar verlangen waaraan hij begon in Noem me bij jouw naam. Vol melancholie, lyrisch en schaamteloos... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Augustus
    Vanaf de moord op zijn oom Julius Caesar tot aan de laatste dagen van het keizerrijk volgen we Augustus op zijn tocht over het glibberige pad van de macht in een Rome vol van megalomane... Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,95
  • Een klein leven
    Vier studievrienden zoeken samen hun weg in New York. 'Een snijdende leeservaring is de uiterst bekwaam opgebouwde roman over onherstelbaar leed.' 'Een roman over mannen, misbruik en... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...