1.272 titels gevonden in Thriller vanaf € 1,99

Thriller luisterboeken? Boeken.com heeft ze op voorraad. De spannendste thriller luisterboeken vind je hier. In de file staan of in de trein zitten wordt een stuk leuker met een van deze thriller luisterboeken!

Sorteer op:

  • Alles in de wind
    Een korte thriller over Helen Grace die zich afspeelt voor Iene miene mutte Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Echo's van pijn in Congo
    Guerrilla in Congo Meer
    MP3|
    April 2020
    Download direct dit luisterboek
    16,95
  • IV
    Een moord. Een staatsgeheim. Een ijzingwekkende achtervolging van 24 uur, een rit die leidt van Amsterdam, via de Noord-Hollandse duinen, naar Zuid-Frankrijk. Meer
    MP3|
    Mei 2015
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Het Bernini Mysterie
    Het 'Bernini Mysterie' van Dan Brown is het spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd met Tom... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Verbroken stilte
    Wanneer het Daphne lukt om de zesjarige Angel aan het praten te krijgen, krijgt ze een angstaanjagend verhaal te horen over een misdaad die verder reikt dan Daphne had kunnen vermoeden. Meer
    MP3|
    Augustus 2020
    Download direct dit luisterboek
    5,99
  • De expat
    Julia leidt samen met haar man Paul een luxe expatleven in het dynamische Singapore. Haar zorgeloze leven komt op zijn kop te staan door de ontmoeting met haar nieuwe, excentrieke... Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De ketting
    Het is een ochtend als alle andere. Rachel Klein zet haar dochter af bij de bushalte en begint aan haar dag. Maar een telefoontje van een onbekend nummer verandert alles. Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Vakantiegeld
    Robert en Karin worden aangesproken door een werknemer van een resort om mee te doen met een loterij. Als blijkt dat ze de hoofdprijs hebben gewonnen, laten ze zich verleiden tot een... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Stil maar
    Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Koraalrif
    Het avontuur van Roadtrip gaat verder Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • James Penney
    In Lee Childs korte verhaal 'James Penney' moet Jack Reacher supersnel beslissen: gaat hij James Penney helpen of niet? Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Tunnelrat
    Het lijk in de rioolbuis bij de Mulholland-dam raakt rechercheur Harry Bosch persoonlijk. De dode man was zijn mede-‘tunnelrat’ in Vietnam en vocht samen met hem in een nachtmerrieachtige... Meer
    MP3|
    September 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zonder Lisa
    Na een spelletje kan Eva haar dochter van 5 nergens meer vinden. Een zoektocht levert niets op, het meisje lijkt spoorloos verdwenen. De politie wordt ingeschakeld en dan begint het... Meer
    MP3|
    April 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Stille getuige
    Het wil allemaal nog niet goed tot Nina doordringen. Van de stralende bruid die ze had moeten zijn, is niet veel meer over dan een hoopje ellende. Ze is voor het altaar in de steek gelaten... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Ooggetuigen
    Achter de vitrages van de keurigheid zindert en borrelt het van frustraties, jaloezie, nijd, overspel en onvervulde verlangens. Sappig als een soap, spannend als een thriller. Voor fans van... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,15
  • Onderschat
    Als Marcia plots op onaangename wijze wordt gechanteerd en haar echtgenoot van fraude wordt beschuldigd, komt Marcia’s leven in een stroomversnelling. Meer
    MP3|
    Maart 2020
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • De laatste Orphan
    Nog één opdracht. Nog één slachtoffer. Nog één keer Orphan X… Meer
    MP3|
    September 2023
    Download direct dit luisterboek
    15,99
  • Tweede adem
    Tweede adem is het tweede deel in de serie Moordmysteries in de Achterhoek van Corine Hartman. Dierenarts Zuidema treft zijn vrouw thuis dood aan. Wie is er verantwoordelijk? Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Blue Curacao
    Hannah staat voor een raadsel als haar echtgenoot tijdens de huwelijksreis verdwijnt. Spannende thriller over een desastreuze liefde die blind maakt en over mensen die zich anders voordoen... Meer
    MP3|
    November 2015
    Download direct dit luisterboek
    12,50
  • De babymakelaar
    Musicalster Femke van Dam ziet zich gedwongen haar toevlucht te nemen tot het illegale circuit van commercieel draagmoederschap. Na de dood van haar echtgenoot moet ze vechten voor haar... Meer
    MP3|
    Oktober 2019
    Download direct dit luisterboek
    10,00
  • Sneeuwstorm
    De fotografiereis van Rianne krijgt een onverwachte wending als zij in de bossen van Noorwegen een gruwelijke ontdekking doet... Meer
    MP3|
    Februari 2024
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Klikspaan
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • 61 uur
    Jack Reacher is in de 14e Jack Reacher-thriller van Lee Child precies op juiste moment op de juiste plek als de hel losbarst. Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Hoog spel
    Masseuse Eva is haar telefoon vergeten bij een van haar klanten, adviseur van het ministerie Hugo van Acker. Ze gaat terug en ontdekt dat Hugo is vermoord. En de daders lopen nog rond in... Meer
    MP3|
    Februari 2021
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Wrede leugens
    Rechercheur Kit McKittrick en psycholoog Sam Reeves moeten samenwerken om een van de dodelijkste seriemoordenaars te vinden waarmee San Diego ooit te maken heeft gehad. Meer
    MP3|
    Februari 2024
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Wat niemand weten mocht
    In een afgelegen klooster worden twee kinderen geboren. Een van de moeders sterft bij de bevalling en dat heeft schokkende gevolgen. Een spannende en aangrijpende historische roman die leest... Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Dertien
    Wat als de moordenaar niet veroordeeld is? Wat als de moordenaar in de jury zit? Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Zes jaar
    Zes jaar geleden moest Jake toezien hoe Natalie met een ander trouwde. Zes jaar lang verborg hij zijn gebroken hart en stortte hij zich op zijn werk als wetenschapper. Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Gloeiende schuld: Deel 6
    Er ontstaat een klopjacht op de dader om nog meer moorden te voorkomen. Het wordt een zenuwslopende uitdaging voor Anne Larsen, Rolando Benito en zijn collega Karina. Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Zure koekjes
    De directeur van een koekjesfabriek in de Achterhoek wordt vermoord. Rechercheur Helena Visscher pakt de moordzaak voortvarend aan, maar komt voor een dilemma te staan als ze ontdekt wie de... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    2,49
  • Blauwe maan
    In dit nieuwe deel in Lee Childs veelgeprezen suspense-serie schiet Jack Reacher een bejaard echtpaar te hulp… En staat hij oog in oog met zijn gevaarlijkste tegenstanders tot nu toe. Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Een moord kost meer levens
    Peter R. de Vries noteerde het levensverhaal van Paul Spruit, wiens vader twee kinderen had vermoord. Een moord kost meer levens is een schokkend en aangrijpend relaas. Een true... Meer
    MP3|
    April 2020
    Download direct dit luisterboek
    12,95
  • De Mitford-moorden
    De Mitford Moorden is een klassieke whodunit die gebaseerd is op ware gebeurtenissen: een verhaal vol intriges, schandalen, liefde en moord. En dat alles tegen de prachtige achtergrond van... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Boeman
    Een bloedstollende thriller Meer
    MP3|
    Oktober 2019
    Download direct dit luisterboek
    17,95
  • Crash
    Een waanzinnig goed en spannend luisterboek vol emoties. Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    18,95
  • Stad van glas
    In New York wordt een FBI-agent doodgeschoten door een sluipschutter. Het lukt de FBI niet om te bepalen waar het schot vandaan kwam, en dus schakelt de dienst de hulp in van Lucas Page. Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Over en uit
    Emiel heeft een succesvolle carrière, is getrouwd met Roos en samen hebben ze een dochtertje, Tirza. Maar hun rijkdom blijkt ook een heel gevaarlijke kant te hebben als Tirza wordt ontvoerd. Meer
    MP3|
    April 2021
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • De dood heeft blauwe ogen
    Een indringende thriller Meer
    MP3|
    April 2020
    Download direct dit luisterboek
    16,95
  • Duivelsbijbel
    Een vreselijk spannende thriller Meer
    MP3|
    November 2020
    Download direct dit luisterboek
    16,95
  • Zijdelings
    Een verrassende thriller die je in 1 keer uitluistert Meer
    MP3|
    Januari 2021
    Download direct dit luisterboek
    16,95

Pagina

Vorige
Volgende
1
...