305 titels gevonden in Thriller vanaf € 1,99

Thriller luisterboeken? Boeken.com heeft ze op voorraad. De spannendste thriller luisterboeken vind je hier. In de file staan of in de trein zitten wordt een stuk leuker met een van deze thriller luisterboeken!

Sorteer op:

  • Super de luxe
    De Nederlandse vlogster Emma wordt uitgenodigd in het mondaine Monaco. Daar raakt ze verzeild in een Schimmig spel met dodelijke gevolgen... Meer
    MP3|
    Mei 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Lokaas
    Tijdens een wandeling ontmoet Jack Reacher een aantrekkelijke jonge vrouw die slecht ter been is. Reacher helpt haar een handje, maar als ze zich omdraaien kijken ze recht in de loop van... Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Geen kind meer
    De strijd voor gerechtigheid. Een boek over onrecht, schuld en schaamte. Maar bovenal gaat dit verhaal over de liefde van een moeder voor haar zoon. Meer
    MP3|
    Juni 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Schone kunsten
    Inspecteur Nelleke de Winter heeft een veeleisende baan bij de politie in Lichtenvoorde. Ze is hoofd van een onderzoeksteam naar een met raadselen omgeven moordzaak en ook thuis heeft ze de... Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Grensgebieden
    Arne Dahl (Zweden, 1963) is een prijswinnende thrillerauteur, door Reader’s Digest verkozen als de beste van Europa. Van zijn veelgeprezen misdaadserie werden wereldwijd meer dan 1 miljoen... Meer
    MP3|
    Maart 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Marionet
    In 'Marionet', het vervolg op bestseller 'Ragdoll' van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk… Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig... Meer
    MP3|
    Februari 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Het Bourne bedrog
    Op de Middellandse Zee redden vissers een bewusteloze man uit het water. In zijn rug zitten meerdere kogelwonden. De identiteit van de man is een mysterie: hij weet niet wie hij is en wat er... Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Aangeschoten wild
    De Jessica Haider-serie is bloedstollend en onweerstaanbaar! Nu als speciale aanbieding: 'Aangeschoten wild', een kort Jessica Haider-verhaal als luisterboek. Meer
    MP3|
    Juni 2017
    Download direct dit luisterboek
    3,95
  • Ragdoll
    Gelaagd, fascinerend, grappig en uniek! Daniel Cole introduceert een politie-trio dat, samen met de razende snelheid en de wendingen in het verhaal, de luisteraar van de eerste tot de... Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Kijk niet om
    Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van 'Kijk niet om' van Donoghue. Meer
    MP3|
    April 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Traditie
    Een klm-stewardess nodigt Jack Reacher uit mee te gaan naar Amsterdam. Een leuke bestemming voor de kerst! Maar een sneeuwstorm zorgt voor een merkwaardige wending. Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Daag me uit
    Jack Reacher maakt een tussenstop op een afgelegen station met de bijzondere naam Mother's Rest. Hier vindt hij een stadje vol wantrouwige mensen en een raadselachtig briefje over... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Persoonlijk
    In Parijs heeft een ervaren sluipschutter geprobeerd de Franse president te vermoorden en er is slechts één mogelijke verdachte. Jack Reacher is de enige die de persoon kan vinden. Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Pas op voor de buren
    Een nieuwe thriller van de Vlaamse thrillersschrijfster Hilde Vandermeeren! Meer
    MP3|
    Mei 2018
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • De Mitford-moorden
    De Mitford-moorden</em> is een klassieke whodunit die gebaseerd is op ware gebeurtenissen: een verhaal vol intriges, schandalen, liefde en moord. En dat alles tegen de prachtige achtergrond... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    15,99
  • IJsengel
    De brute ontvoering van een mediamagnaat zet heel Zweden op zijn kop. Zijn vrouw en dochters zijn wanhopig en gaan met de ontvoerders in gesprek, tegen het advies van de politie in. IJskoude... Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Achterland
    Arne Dahl in topvorm, en dat betekent: Zweedse crime op zijn best. Het vervolg op Grensgebieden! Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Tegendraads
    Hook Hobie dankte zijn hele leven aan een geheim van bijna dertig jaar oud... Een briljante en strak geschreven thriller, een sterk en zenuwslopend verhaal dat je grijpt vanaf het... Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Ga nooit terug
    Jack Reacher keert terug bij het hoofdkwartier van het 110th MP, wat voor hem aanvoelt als thuiskomen. Maar wat heeft hij zestien jaar geleden gedaan? En heeft hij plotseling een dochter?... Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Witte kerst
    Jack Reacher is ergens in Amerika waar het zelden sneeuwt. Maar nu is het raak. Hij boekt snel een hotelkamer, voordat iedereen beseft dat ze echt gestrand zijn op kerstavond. Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Tweede adem
    Dierenarts Zuidema treft zijn vrouw thuis dood aan. Vermoord, daarover is het rechercheteam van de Politie Gelderland-Midden het snel eens. Maar wie is er verantwoordelijk voor de dood van... Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Bed and breakfast
    Jessica mag op een B&B passen. Ze wordt opgewacht door de bloedmooie Alain, die niet alleen zalig kookt... Een B&B in Frankrijk: het klinkt zo lieflijk, maar niets is minder waar. Een... Meer
    MP3|
    Juli 2016
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Horen, zien, zwijgen
    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Iedereen praat
    Een ziekenhuis in een onbekende Amerikaanse stad. Een rechercheur raakt aan de praat met het slachtoffer van een schietincident. Het blijkt Jack Reacher te zijn. Hij is ernstig gewond... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Waar is ze?
    'Waar is ze?' is een donkere, zenuwslopende thriller ­waarin niets is wat het lijkt. Maar het geheim móét verborgen ­blijven. Ten koste van alles... Meer
    MP3|
    Januari 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Vermist
    Karen woont met haar man Joost en dochter Melissa in Zeeland. Op een dag raakt Joost vermist. Het is een mysterie wat er met hem is gebeurd, totdat Karen hoort dat Joost op Curaçao gezien... Meer
    MP3|
    Juni 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,95
  • De Delta Deceptie
    Onder het poolijs ligt iets wat de wereld voorgoed kan veranderen... 'De Delta deceptie' heeft tempo, spanning en een enorm complot. Meer
    MP3|
    Maart 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Uit het niets
    Als Barbara op een avond thuiskomt van haar werk, wordt ze aangevallen door een gemaskerde man. Barbara verweert zich zodanig dat de aanvaller het niet overleeft. Wie was de man? Haar ex... Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Dertien
    Wat als de moordenaar niet veroordeeld is? Wat als de moordenaar in de jury zit? Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De dood van mevrouw Westaway
    'De dood van mevrouw Westaway' is donker en dramatisch, deels moordmysterie, deels familiedrama. Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...