589 titels gevonden in Thriller vanaf € 2,29

Thriller luisterboeken? Boeken.com heeft ze op voorraad. De spannendste thriller luisterboeken vind je hier. In de file staan of in de trein zitten wordt een stuk leuker met een van deze thriller luisterboeken!

Sorteer op:

  • De Da Vinci Code
    'De Da Vinci Code' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd met... Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Het Verloren Symbool
    Het Verloren Symbool van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Meer
    MP3|
    September 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het Bernini Mysterie
    Het 'Bernini Mysterie' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De aanslag
    Will Robie is een van de besten in zijn vak, een huurmoordenaar die altijd zijn doelwit uitschakelt. Niemand is zo goed als Robie. Niemand, behalve ex-collega Jessica Reel. En die heeft zich... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Blauwzuur
    Van Indriðasons boeken zijn wereldwijd meer dan tien miljoen exemplaren verkocht. Ook in Nederland en Vlaanderen zijn het bestsellers. Meer
    MP3|
    Mei 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Erfschuld
    Een alleenstaande oude man wordt dood aangetroffen in zijn appartement in Reykjavík. Hij blijkt vermoord te zijn, verstikt met zijn eigen kussen. Op zijn bureau liggen een paar... Meer
    MP3|
    Maart 2018
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • IV
    Een moord. Een staatsgeheim. Een ijzingwekkende achtervolging van 24 uur, een rit die leidt van Amsterdam, via de Noord-Hollandse duinen, naar Zuid-Frankrijk. Meer
    MP3|
    Mei 2015
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Het Bourne dubbelspel
    David Webb leidt een rustig bestaan in een kleine stad in New England, waar hij lesgeeft aan de universiteit. Totdat zijn vrouw wordt ontvoerd. Om haar te redden moet hij weer de man worden... Meer
    MP3|
    Maart 2017
    Download direct dit luisterboek
    17,95
  • Echo's van pijn in Congo
    Guerrilla in Congo Meer
    MP3|
    April 2020
    Download direct dit luisterboek
    16,95
  • Tweede zoon
    Het gezin Reacher is net aangekomen op het eiland Guam. Alweer moet Reacher (13 jaar) naar een andere school. Wat volgt is keiharde actie van de jongen die ooit de beroemdste thrillerheld... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Hittegolf
    Aan de voet van een klif in de Algarve wordt het lichaam van een jonge vrouw gevonden. Is er een verband met de verdwijning van een andere jonge vrouw, zeven jaar geleden? Meer
    MP3|
    Juli 2016
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • De ontdekking
    Simon en Ingrid zijn wanhopig op zoek naar hun dochter Paige, die onder invloed van haar vriend Aaron aan de drugs is geraakt en van huis is weggelopen. Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zomertijd
    Koen en Isabel brengen hun dochtertje Bibi naar een zomerkamp. Dan krijgen ze een telefoontje dat Bibi is verdwenen. Als ze haar dochter ooit nog terug wil zien, zal Isabel een hoge... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • De Delta Deceptie
    Onder het poolijs ligt iets wat de wereld voorgoed kan veranderen... 'De Delta deceptie' heeft tempo, spanning en een enorm complot. Meer
    MP3|
    Maart 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • In de vuurlinie
    Nick Stone is terug in Londen, waar hij hoopt het wat rustiger te krijgen. Maar hij heeft het helemaal mis. Hij wordt meteen onder druk gezet door de Uil – een man met veel macht en totaal... Meer
    MP3|
    Januari 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Operatie Napoleon
    Het spannende debuut van Arnaldur Indridason. Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Kiekeboe
    Kiekeboe is de nieuwe thriller van 'Tik Tak'-auteur Chris McGeorge, en speelt zich af rondom de verdwijning van vijf studenten. Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De jongen in de sneeuw
    In dit ijzingwekkende vervolg op ‘Ik reis alleen’ en ‘De doodsvogel’ stellen Holger Munch en Mia Krüger hun welverdiende rust uit om de brute moord op een 21-jarige ballerina te onderzoeken. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Horen, zien, zwijgen
    IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Super de luxe
    De Nederlandse vlogster Emma wordt uitgenodigd in het mondaine Monaco. Daar raakt ze verzeild in een Schimmig spel met dodelijke gevolgen... Meer
    MP3|
    Mei 2018
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Traditie
    Een klm-stewardess nodigt Jack Reacher uit mee te gaan naar Amsterdam. Een leuke bestemming voor de kerst! Maar een sneeuwstorm zorgt voor een merkwaardige wending. Meer
    MP3|
    November 2018
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Klem
    'Klem' is een fantastisch thrillerdebuut en de start van een serie rond Kassie Kasselman. Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Jachtveld
    Margrave, Georgia: op een eenzame landweg wordt een man doodgeschoten. Op een zondagochtend worden de commissaris en zijn vrouw afgeslacht. Vlak daarna verdwijnt de bankmanager spoorloos.... Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • De doodsvogel
    Een tienermeisje lijkt ritueel vermoord te zijn en het onderzoeksteam van Holger Munch wordt op de zaak gezet. Geraffineerd geconstrueerde en psychologisch indringende thriller. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zwaartekracht
    Emma heeft een levensgroot probleem: ze is te dik. Als ze de mogelijkheid krijgt om hier samen met een groep lotgenoten iets aan te doen, grijpt ze die kans op een ander leven met beide... Meer
    MP3|
    Oktober 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Vuurland
    'Vuurland' is het eerste deel van een bloedstollende trilogie rondom Vanessa Frank. Meer
    MP3|
    Februari 2020
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Verdacht van moord
    Bij onderzoek naar de moord op Richard Tremain wijst alles in Miranda Woods richting. Hij ligt op háár bed, is vermoord met háár mes en was háár ex-minnaar. Maar ze heeft de moord niet... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Het strandhuis
    In een ver verleden waren ze vriendinnen, totdat het contact van de ene op de andere dag werd verbroken. Dan zet een reeks vreemde gebeurtenissen de afspraken van vroeger op scherp. De... Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Mont Blanc
    Wat een ontspannen wintersportvakantie had moeten worden draait langzaam maar zeker uit op een nachtmerrie. Meer
    MP3|
    September 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Gstaad
    Journalist Puck belandt op een persreis naar Zwitserland in het mondaine skioord Gstaad. Ze verveelt zich stierlijk, totdat de directrice van de elitaire kostschool wordt vermoord... Meer
    MP3|
    Januari 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...