368 titels gevonden in Thriller vanaf € 1,99

Thriller luisterboeken? Boeken.com heeft ze op voorraad. De spannendste thriller luisterboeken vind je hier. In de file staan of in de trein zitten wordt een stuk leuker met een van deze thriller luisterboeken!

Sorteer op:

  • Het Bernini Mysterie
    Het 'Bernini Mysterie' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Inferno
    De strijd tegen een mysterieuze vijand voert Robert Langdon langs tijdloze locaties als het Palazzo Vecchio, de Boboli-tuinen en de Duomo. Hij stuit op een netwerk van verborgen doorgangen... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • De erfenis van de tempeliers
    'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie,... Meer
    MP3|
    Augustus 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Bloedlink
    In 1206 vindt een kruisvaarder in Frankrijk een zweetdoek die ongeluk lijkt te brengen. 800 jaar later verdwijnen twee backpackers die door Italië trekken. Een moderne thriller over een... Meer
    MP3|
    Februari 2016
    Download direct dit luisterboek
    12,50
  • Ik reis alleen
    Een ijzersterke thriller met een plot van niveau, te vergelijken met die van de tv-serie 'The Bridge'. In Noorwegen werd boek een fenomenaal succes. Meer
    MP3|
    November 2015
    Download direct dit luisterboek
    17,50
  • Tunnelmoord
    Isabel Jansen, rechercheur bij de Franse politie, krijgt de opdracht naar Langres te gaan, waar in de kilometers lange tunnel van het kanaal Marne à la Saône een schippersechtpaar vermoord... Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,95
  • Het meisje in het ijs
    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge. Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Achterland
    Arne Dahl in topvorm, en dat betekent: Zweedse crime op zijn best. Het vervolg op Grensgebieden! Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Niets te vrezen
    Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘Niets te vrezen’is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Lokvogel
    Geweldige psychologische thriller over de diepgewortelde liefde tussen twee zussen. Voor iedereen die houdt van 'Het meisje in de trein' en 'Zusje'. Meer
    MP3|
    Mei 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Grensgebieden
    Arne Dahl (Zweden, 1963) is een prijswinnende thrillerauteur, door Reader’s Digest verkozen als de beste van Europa. Van zijn veelgeprezen misdaadserie werden wereldwijd meer dan 1 miljoen... Meer
    MP3|
    Maart 2018
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • De vrouw in de spiegel
    Twee weken nadat zuivelbedrijf Latté een dreigbrief ontvangt waarin tweehonderdduizend euro wordt geëist, valt het eerste slachtoffer door spijkers in een pak yoghurt. Brigadier Tess... Meer
    MP3|
    Juli 2016
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Tweede adem
    Dierenarts Zuidema treft zijn vrouw thuis dood aan. Vermoord, daarover is het rechercheteam van de Politie Gelderland-Midden het snel eens. Maar wie is er verantwoordelijk voor de dood van... Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Blind date
    Moon is single en zoekt haar geluk in het datingcircuit. Een volger van haar blog is wel erg fanatiek… Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    7,99
  • De president
    Op het allerhoogste niveau is besloten om alle Orphans uit de weg te ruimen. Maar Evan Smoak – Orphan X – besluit terug te slaan. Zijn doelwit is de president van de Verenigde Staten. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    15,99
  • Koud bloed
    Het leek in eerste instantie een eenvoudige klus: een groep veteranen begeleiden tijdens een expeditie naar de Noordpool... Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Ragdoll
    Gelaagd, fascinerend, grappig en uniek! Daniel Cole introduceert een politie-trio dat, samen met de razende snelheid en de wendingen in het verhaal, de luisteraar van de eerste tot de... Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Heethoofd
    Jack Reacher (bijna 17) is voor het eerst in New York. Als dappere zoon van een Amerikaanse marinier besluit hij in te grijpen als een jonge vrouw in het gezicht wordt geslagen. Het is een... Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • De doodsvogel
    Een tienermeisje lijkt ritueel vermoord te zijn en het onderzoeksteam van Holger Munch wordt op de zaak gezet. Geraffineerd geconstrueerde en psychologisch indringende thriller. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Wreed weerzien
    Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren bloeit die liefde weer op tijdens een reünie. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets van hen weet… Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    7,99
  • Millennium deel 1: Mannen die vrouwen haten (hoorspel)
    Journalist Mikael Blomkvist werkt voor zijn blad Millennium samen met computerhacker Lisbeth Salander aan een gruwelijke zaak. Hoorspel, indringender dan film en boek. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,94
  • Het Eos-project
    Mink gelooft niet dat de dood van journalist Herman van Romondt een ongeluk was. Hij is vastbesloten om erachter te komen wat er precies is gebeurd. Leeftijd: 15+ Meer
    MP3|
    Augustus 2017
    Download direct dit luisterboek
    15,99
  • De Zwarte Graal
    Tijdens de Libanese burgeroorlog komen als gevolg van het strijdgeweld de resten van een unieke Phoenicische tempel aan het licht. Buitenlandse archeologen schieten te hulp om de... Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Aangeschoten wild
    De Jessica Haider-serie is bloedstollend en onweerstaanbaar! Nu als speciale aanbieding: 'Aangeschoten wild', een kort Jessica Haider-verhaal als luisterboek. Meer
    MP3|
    Juni 2017
    Download direct dit luisterboek
    3,95
  • Super de luxe
    De Nederlandse vlogster Emma wordt uitgenodigd in het mondaine Monaco. Daar raakt ze verzeild in een Schimmig spel met dodelijke gevolgen... Meer
    MP3|
    Mei 2018
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • De Delta Deceptie
    Onder het poolijs ligt iets wat de wereld voorgoed kan veranderen... 'De Delta deceptie' heeft tempo, spanning en een enorm complot. Meer
    MP3|
    Maart 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De Da Vinci Code
    'De Da Vinci Code' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd met... Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Vakantiegeld
    Robert en Karin worden aangesproken door een werknemer van een resort om mee te doen met een loterij. Als blijkt dat ze de hoofdprijs hebben gewonnen, laten ze zich verleiden tot een... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    2,29
  • De Schoonmaker 1 - De lijst
    De crimineel Bertram en zijn drie vrienden Bjarke, Kasper en Felix noemen zich de Raven. Het stelen van een leren jasje dreigt fatale gevolgen te hebben. Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    1,99
  • Vals alarm
    Een scheiding komt in de beste families voor. Maar wat doe je als je kind inzet wordt van een wraakactie van de vader? Meer
    MP3|
    Oktober 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...