255 titels gevonden in Thriller vanaf € 1,99

  • Digitaal formaat

  • MP3(252)

Thriller luisterboeken? Boeken.com heeft ze op voorraad. De spannendste thriller luisterboeken vind je hier. In de file staan of in de trein zitten wordt een stuk leuker met een van deze thriller luisterboeken!

Sorteer op:

  • De doodsvogel
    Een tienermeisje lijkt ritueel vermoord te zijn en het onderzoeksteam van Holger Munch wordt op de zaak gezet. Geraffineerd geconstrueerde en psychologisch indringende thriller. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Grensgebieden
    Arne Dahl (Zweden, 1963) is een prijswinnende thrillerauteur, door Reader’s Digest verkozen als de beste van Europa. Van zijn veelgeprezen misdaadserie werden wereldwijd meer dan 1 miljoen... Meer
    MP3|
    Maart 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Super de luxe
    De Nederlandse vlogster Emma wordt uitgenodigd in het mondaine Monaco. Daar raakt ze verzeild in een Schimmig spel met dodelijke gevolgen... Meer
    MP3|
    Mei 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De erfenis van de tempeliers
    'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie,... Meer
    MP3|
    Augustus 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • IV
    Een moord. Een staatsgeheim. Een ijzingwekkende achtervolging van 24 uur, een rit die leidt van Amsterdam, via de Noord-Hollandse duinen, naar Zuid-Frankrijk. Meer
    MP3|
    Mei 2015
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Kijk niet om
    Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van 'Kijk niet om' van Donoghue. Meer
    MP3|
    April 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het Eos-project
    Mink gelooft niet dat de dood van journalist Herman van Romondt een ongeluk was. Hij is vastbesloten om erachter te komen wat er precies is gebeurd. Leeftijd: 15+ Meer
    MP3|
    Augustus 2017
    Download direct dit luisterboek
    15,99
  • Dodelijke affaire
    'Dodelijke affaire' is het nieuwe deel in de Roy Grace-serie van Peter James, waarvan alle delen afzonderlijk te lezen zijn. Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De rekruut
    In het diepste geheim is een team van huurmoordenaars bezig iedereen die bij het Orphan-project betrokken was uit de weg te ruimen. Meer
    MP3|
    Februari 2018
    Download direct dit luisterboek
    16,99
  • Drie kogels
    In Lee Childs korte verhaal 'Drie kogels' doet Jack Reacher onderzoek naar een moord. En alle aanwijzingen leiden naar zijn broer Joe Reacher... Meer
    MP3|
    Juli 2017
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Chantage
    Een schatrijke Nederlandse zakenman leidt een tweede leven als commando. Door onbekenden wordt hij gedwongen geld aan te wenden om een verborgen lanceerinstallatie voor atoombommen te... Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Het Bernini Mysterie
    Het 'Bernini Mysterie' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Diagnose besmet
    Als twee verwarde patiënten in kritieke toestand wordt opgenomen, gaat dokter Toby Harper op onderzoek uit. Ze ontdekt dat de mannen in hetzelfde luxe verzorgingstehuis wonen. Meer
    MP3|
    September 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Batavia
    Het waargebeurde, meeslepende en bloedstollende verhaal van de ondergang van het grootste koopvaardijschip van de VOC. Bijna 400 jaar geleden voer de Batavia uit om nooit meer terug te... Meer
    MP3|
    April 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Pas op voor de buren
    Een nieuwe thriller van de Vlaamse thrillersschrijfster Hilde Vandermeeren! Meer
    MP3|
    Mei 2018
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Troostkind
    Ze lijken een normaal gezin. Maar het ligt anders. Een van hen heeft de kenmerken van een tijdbom. Astrid ontdekt iets wat de voorbode blijkt te zijn van geweld en dreiging. Heeft haar zoon... Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Duivelspact
    Sommige mensen hebben alles: geld, gezondheid en geluk. Marijn Bentink van Heemstede is er van overtuigd dat ze tot deze categorie behoort, tot het noodlot het tegendeel bewijst. Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • De minnaar
    Als het levenloze lichaam van de bejaarde Charlie Meijer onderaan de trap van haar woning in Amsterdam wordt gevonden, wijst niets op een onnatuurlijke dood. Haar kleindochter Dottie denkt... Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Valkuil
    In Finland wacht een jonge IJslandse vrouw op haar geliefde. Ze willen per schip naar IJsland terug, om de oorlog te ontvluchten die zich nu tot de noordelijke landen heeft uitgebreid. Haar... Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Soms lieg ik
    Er zijn drie dingen die je over me moet weten: 1. Ik lig in coma 2. Mijn man houdt niet meer van me 3. Soms lieg ik Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Schijnvertoon
    Een aanrijding... een misverstand.. een moord... Bert is gescheiden en mag zijn kinderen niet zien. Hij ontmoet de aantrekkelijke verpleegkundige Sharon in het ziekenhuis en wil haar graag... Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Het Marshall document
    Een kansloos geachte presidentskandidaat wordt het slachtoffer van een aanslag die hij ternauwernood overleeft. Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    18,95
  • Het recht van de sterkste
    Voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter: een ijzingwekkende thriller, waarover Jeffery Deaver zegt: 'de perfecte mix van sterke schrijfstijl, pyschologisch inzicht en... Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De aanslag
    Will Robie is een van de besten in zijn vak, een huurmoordenaar die altijd zijn doelwit uitschakelt. Niemand is zo goed als Robie. Niemand, behalve ex-collega Jessica Reel. En die heeft zich... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De schuldigen
    Will Robie is de beste huurmoordenaar die de Verenigde Staten in dienst hebben. Tot nu toe... Wanneer hij tijdens een buitenlandse missie plotseling niet in staat is om zijn doelwit uit te... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Doelwit
    Als de president van de Verenigde Staten een levensgevaarlijke, onmogelijke en allesbepalende opdracht heeft, tot wie richt hij zich dan? Will Robie en Jessica Reel zijn terug! Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Zomertijd
    Koen en Isabel brengen hun dochtertje Bibi naar een zomerkamp. Dan krijgen ze een telefoontje dat Bibi is verdwenen. Als ze haar dochter ooit nog terug wil zien, zal Isabel een hoge... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De erfgename
    Hoe goed ken je de persoon van wie je houdt écht? Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Cody
    Een leeg kinderbedje. Een moeder in paniek. Waar is de vader? Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Pijngrens
    Het leven van Annemiek, Bridget en Maxim lijkt in balans te zijn. Dan worden ze geconfronteerd met een vliegtuigramp die herinneringen wakker maakt aan een ramp die jaren geleden plaatsvond... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...