1.186 titels gevonden in Roman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • In de ban van de ring 2 - De Twee Torens
    Het Gezelschap van de Ring is uiteengevallen. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het Bernini Mysterie
    Het 'Bernini Mysterie' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Millennium deel 1: Mannen die vrouwen haten (hoorspel)
    Journalist Mikael Blomkvist werkt voor zijn blad Millennium samen met computerhacker Lisbeth Salander aan een gruwelijke zaak. Hoorspel, indringender dan film en boek. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,94
  • Ragdoll
    Gelaagd, fascinerend, grappig en uniek! Daniel Cole introduceert een politie-trio dat, samen met de razende snelheid en de wendingen in het verhaal, de luisteraar van begin tot eind boeit. Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Lech
    Tess gaat met haar werk naar het luxueuze skioord Lech voor een brainstormsessie. De omgeving is prachtig, maar de sfeer ongemakkelijk. Tess voelt dat haar collega’s iets voor haar... Meer
    MP3|
    Oktober 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De Delta Deceptie
    Onder het poolijs ligt iets wat de wereld voorgoed kan veranderen... 'De Delta deceptie' heeft tempo, spanning en een enorm complot. Meer
    MP3|
    Maart 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De Da Vinci Code
    'De Da Vinci Code' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd met... Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Turks fruit
    Turks fruit is een roman waarin Wolkers op een perfecte manier grote thema’s als liefde, dood en vergankelijkheid heeft weten te verbinden. Meer
    MP3|
    Januari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Liefde in de lucht
    ‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    1,49
  • De perfecte moord
    Victor en Joan zijn al 20 jaar getrouwd en elkaar meer dan zat. Voor de buitenwereld houden ze de schijn op, maar ondertussen beramen ze elk hun eigen plan. Het huwelijk kan dodelijk zijn… Meer
    MP3|
    Augustus 2020
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Spoorloos
    Elf jaar geleden werd Will Kleins ex-vriendin Julie gewurgd aangetroffen in de kelder van haar huis. Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De labyrintrenner
    Thomas wordt zonder herinneringen wakker in een wereld omringd door grote grijze muren, het Labyrint. De andere jongens die hij daar ontmoet blijken al drie jaar op zoek naar een manier om... Meer
    MP3|
    April 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Het Bourne dubbelspel
    David Webb leidt een rustig bestaan in een kleine stad in New England, waar hij lesgeeft aan de universiteit. Totdat zijn vrouw wordt ontvoerd. Om haar te redden moet hij weer de man worden... Meer
    MP3|
    Maart 2017
    Download direct dit luisterboek
    17,95
  • De Cock en de dode diva
    In een huis aan het Vondelpark in Amsterdam wordt het dode lichaam van de bejaarde Lou Montaigne aangetroffen. Deze voormalige revuester was op weg naar de eerste verdieping uit haar trapift... Meer
    MP3|
    Maart 2016
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De erfenis van de tempeliers
    De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie, spanning, religie en... Meer
    MP3|
    Augustus 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Gegijzeld
    Wanneer een vlucht van Londen naar Sydney wordt gekaapt, staat stewardess Mina onder druk. Als ze doet wat de kapers willen, blijft haar dochter in leven, zo niet dan laten ze het vliegtuig... Meer
    MP3|
    Juni 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De storm
    Grøndahl schrijft weer prachtig over familiebanden, het huwelijk en ook over actuele thema’s zoals de macht van de sociale media<ght"; font-size: 14px; font-variant-ligatures:... Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het complot van Laken
    Spannende pageturner, gebaseerd op historische feiten Meer
    MP3|
    Mei 2021
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Hij is van mij
    'Hij is van mij' is het eerste deel van de Flamingo-serie van Kyra Rutgers. Door de ogen van hoofdpersoon Nova leer je de mannen op Cyprus kennen, met al hun goede én slechte kanten. Meer
    MP3|
    Oktober 2020
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Dochter vermist
    Op een regenachtige dag in Stockholm verdwijnt een 8-jarig meisje spoorloos... ‘De dood, de dood, de dood,’ fluisterde Ellen toen hij buiten gehoorsafstand was. Maar het was al te laat...... Meer
    MP3|
    Juli 2016
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Narcotica
    In een trein wordt een dode vrouw aangetroffen. Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet. De verdenkingen wijzen in de richting van Danilo, de man die zij liever zou... Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Blauwe maan
    In dit nieuwe deel in Lee Childs veelgeprezen suspense-serie schiet Jack Reacher een bejaard echtpaar te hulp… En staat hij oog in oog met zijn gevaarlijkste tegenstanders tot nu toe. Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Zwaartekracht
    Emma heeft een levensgroot probleem: ze is te dik. Als ze de mogelijkheid krijgt om hier samen met een groep lotgenoten iets aan te doen, grijpt ze die kans op een ander leven met beide... Meer
    MP3|
    Oktober 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Ik mis je
    Hoewel NYPD-detective Kat Mahon praktisch getrouwd is met haar werk, wil ze internetdating toch een keer een kans geven. Meer
    MP3|
    Mei 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Matteo
    Hugo laat zijn drukke baan op de Zuidas achter voor een rondreis door Zuid-Amerika. Een ongeluk verstoort zijn hervonden rust. Hij lijkt niet te kunnen ontsnappen aan een mysterieuze Duitse... Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    2,49
  • De golfmoorden
    Deze detective speelt zich af rondom golfbanen. De negende politiethriller in de reeks ‘Somers en De Winter’. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    18,95
  • Rotte Appel
    Review: Wat een spannend boek met mooie wendingen! Meer
    MP3|
    Juni 2021
    Download direct dit luisterboek
    16,95
  • Bloedlink
    In 1206 vindt een kruisvaarder in Frankrijk een zweetdoek die ongeluk lijkt te brengen. 800 jaar later verdwijnen twee backpackers die door Italië trekken. Een moderne thriller over een... Meer
    MP3|
    Februari 2016
    Download direct dit luisterboek
    12,50
  • Iene miene mutte
    Het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Moet je je familie in gevaar brengen om levens te redden? Meer
    MP3|
    December 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Nog lange niet
    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge.  Meer
    MP3|
    Juni 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...