2.563 titels gevonden in Roman vanaf € 0,99

  • Digitaal formaat

  • CD(2)
  • MP3(2.561)

Sorteer op:

  • Alles in de wind
    Een korte thriller over Helen Grace die zich afspeelt voor Iene miene mutte Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Echo's van pijn in Congo
    Guerrilla in Congo Meer
    MP3|
    April 2020
    Download direct dit luisterboek
    16,95
  • Sprong in het heelal 10 CD'S
    Het Marsmysterie is het succesvolste science fiction-hoorspel dat in de jaren vijftig op de Nederlandse radio werd uitgezonden. Het uit drie series bestaande feuilleton werd gebaseerd op het... Meer
    Luisterboek|
    Juli 2006
    Voor 21.00 besteld, morgen in huis.
    Actie: Geen verzendkosten!
    33,99
  • De Cock en een dodelijke dreiging
    In december loopt De Cock vaak tegen de moeilijkste moordzaken op. Heeft het naderende Vrede-op-aarde-feest er iets mee te maken? Meer
    MP3|
    Januari 2020
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De wachtpost
    De wachtpost is de 25ste Jack Reacher-thriller van bestsellerauteur Lee Child. Hij schreef het samen met zijn broer Andrew Child. Meer
    MP3|
    November 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Lech
    Tess gaat met haar werk naar het luxueuze skioord Lech voor een brainstormsessie. De omgeving is prachtig, maar de sfeer ongemakkelijk. Tess voelt dat haar collega’s iets voor haar... Meer
    MP3|
    Oktober 2020
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Evenwicht
    Een originele en knap geconstrueerde thriller, met een flinke dosis onderhuidse spanning Meer
    MP3|
    December 2020
    Download direct dit luisterboek
    17,50
  • Siervuurwerk en sneeuwvlokken
    In de heerlijke feelgoodroman Siervuurwerk en sneeuwvlokken van Susan Muskee, het vierde deel in de serie Liefde, natuurlijk, is Sophie net verhuisd naar New York. Meer
    MP3|
    Juni 2021
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Vakantiegeld
    Robert en Karin worden aangesproken door een werknemer van een resort om mee te doen met een loterij. Als blijkt dat ze de hoofdprijs hebben gewonnen, laten ze zich verleiden tot een... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Achterland
    Arne Dahl in topvorm, en dat betekent: Zweedse crime op zijn best. Het vervolg op Grensgebieden! Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De broek uit
    Ga je voor het verstand of volg je het instinct? Meer
    MP3|
    April 2021
    Download direct dit luisterboek
    16,95
  • Liefde in de lucht
    ‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Meer
    MP3|
    Juli 2019
    Download direct dit luisterboek
    1,49
  • Inferno
    De strijd tegen een mysterieuze vijand voert Robert Langdon langs tijdloze locaties als het Palazzo Vecchio, de Boboli-tuinen en de Duomo. Hij stuit op een netwerk van verborgen doorgangen... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Tunnelrat
    Het lijk in de rioolbuis bij de Mulholland-dam raakt rechercheur Harry Bosch persoonlijk. De dode man was zijn mede-‘tunnelrat’ in Vietnam en vocht samen met hem in een nachtmerrieachtige... Meer
    MP3|
    September 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De scheiding
    Voor de buitenwereld lijken ze het perfecte jetsetpaar te vormen, maar Landon en Madison Camus zijn niet gelukkig in hun huwelijk. Als Landon erachter komt dat Madison vreemdgaat, beramen ze... Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Opstaan
    Een verloren liefde hervonden... Vervolg op 'Vallen', het ideale zomerboek, om lekker mee weg te dromen op het strand. Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • BARCA
    Barca is een megaspannend kortverhaal over een dappere jonge vrouw die haar verleden niet langer kan negeren. Meer
    MP3|
    Oktober 2020
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Stille getuige
    Het wil allemaal nog niet goed tot Nina doordringen. Van de stralende bruid die ze had moeten zijn, is niet veel meer over dan een hoopje ellende. Ze is voor het altaar in de steek gelaten... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Het Bernini Mysterie
    Het 'Bernini Mysterie' van Dan Brown is het spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd met Tom... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De expat
    Julia leidt samen met haar man Paul een luxe expatleven in het dynamische Singapore. Haar zorgeloze leven komt op zijn kop te staan door de ontmoeting met haar nieuwe, excentrieke... Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Onder de adelaar
    'Onder de adelaar' is het eerste deel in de spannende en succesvolle Adelaar-reeks: in Engeland zijn al meer dan 500.000 boeken in de reeks verkocht. Meer
    MP3|
    Juli 2020
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • De verborgen waarheid
    Laat je meezuigen in deze zinderende science fiction Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    18,95
  • Kwaad bloed
    Privédetective Cormoran Strike is op bezoek bij zijn familie in Cornwall wanneer hij benaderd wordt door een vrouw die meer wil weten over de vermissing van haar moeder, Margot Bamborough. Meer
    MP3|
    Mei 2021
    Download direct dit luisterboek
    19,99
  • Firefly Lane (Wie naar de sterren grijpt)
    Kate en Tully zijn hartsvriendinnen. De serieuze Kate komt uit een liefdevol gezin. Meer
    MP3|
    Maart 2021
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het tuinfeest
    Het perfecte tuinfeest eindigt in een nachtmerrie. Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    12,95
  • Onder de Italiaanse zon
    Drie heel verschillende jonge vrouwen ontmoeten elkaar tijdens een dorpsbijeenkomst. Voor ze het weten zijn ze druk bezig met het organiseren van stijlvolle trouwerijen. Meer
    MP3|
    Mei 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Mijn naam was Sylvia
    Een bovennatuurlijk verhaal vol mysterie Meer
    MP3|
    Augustus 2020
    Download direct dit luisterboek
    16,95
  • Dubbel bedrog
    Wat als je erin geluisd wordt voor moord? Een jonge advocaat wordt dood aangetroffen. Zijn vrouw start een zoektocht naar de waarheid, maar wordt alsmaar dieper in een web van leugens... Meer
    MP3|
    Augustus 2021
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Winternacht
    Psychologe Karin ter Duin krijgt op haar vijfendertigste te horen dat ze is geadopteerd. Ze reist met haar zoontje naar Canada om haar biologische vader te ontmoeten. Maar eenmaal daar raakt... Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Leven en laten leven
    Een feest voor alle Hendrik Groen-fans, geschreven met zijn kenmerkende humor en scherpe observatievermogen Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Genadeloos
    'Genadeloos' van Lis Lucassen is het tweede deel van de populaire California Campus-serie. Meer
    MP3|
    Juni 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het Rosie effect
    Don Tillman en Rosie Jarman zijn terug. Getrouwd, in New York en met een nieuwe uitdaging: ze is zwanger. De autistische Don stort zich met grondige toewijding op alles wat te maken heeft... Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Ooggetuigen
    Achter de vitrages van de keurigheid zindert en borrelt het van frustraties, jaloezie, nijd, overspel en onvervulde verlangens. Sappig als een soap, spannend als een thriller. Voor fans van... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,15
  • Het Bourne bedrog
    In dit eerste deel van Robert Ludlums internationale bestsellerserie omtrent Jason Bourne wordt een man meer dood dan levend uit de zee gevist. Snel blijkt dat hij nog altijd in levensgevaar... Meer
    MP3|
    Augustus 2023
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De doodsvogel
    Een tienermeisje lijkt ritueel vermoord te zijn en het onderzoeksteam van Holger Munch wordt op de zaak gezet. Geraffineerd geconstrueerde en psychologisch indringende thriller. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het avontuur van Abbey Grange
    Een bende inbrekers zou de impopulaire Sir Eustace hebben vermoord. Het klinkt geloofwaardig, tot Sherlock Holmes de details onderzoekt. Meer
    MP3|
    Augustus 2021
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • Doodsimpel
    Op zijn vrijgezellenavond wordt Michael door zijn vrienden voor de grap levend begraven. De vrienden krijgen echter een fataal auto-ongeluk. Niemand weet waar Michael is... Een zaak voor Roy... Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Gloeiende schuld: Deel 3
    Anne Larsen, journalist bij TV2 Oost-Jutland, behandelt de zaak van de politieagent uit Silkeborg, die naar het zich laat aanzien door een collega voor zijn huis overreden en vermoord is. Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Schuitje varen
    Een korte thriller waarin Helen Grace nog maar net bij de politie zit Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Oogvocht
    Een door de Egyptische mythologie omlijste thriller van Nederlandse bodem. Meer
    MP3|
    Juni 2019
    Download direct dit luisterboek
    16,95

Pagina

Vorige
Volgende
1
...