1.184 titels gevonden in Roman vanaf € 0,99

Sorteer op:

  • Het Bernini Mysterie
    Het 'Bernini Mysterie' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • In de ban van de ring 2 - De Twee Torens
    Het Gezelschap van de Ring is uiteengevallen. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Hittegolf
    Aan de voet van een klif in de Algarve wordt het lichaam van een jonge vrouw gevonden. Is er een verband met de verdwijning van een andere jonge vrouw, zeven jaar geleden? Meer
    MP3|
    Juli 2016
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Echo's van pijn in Congo
    Guerrilla in Congo Meer
    MP3|
    April 2020
    Download direct dit luisterboek
    16,95
  • Het Verloren Symbool
    Het Verloren Symbool van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Meer
    MP3|
    September 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De Da Vinci Code
    'De Da Vinci Code' van Dan Brown is het razend spannende boek met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Een verhaal vol verrassende feiten over kunst, religie en wetenschap. Verfilmd met... Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Kiekeboe
    Kiekeboe is de nieuwe thriller van 'Tik Tak'-auteur Chris McGeorge, en speelt zich af rondom de verdwijning van vijf studenten. Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Grensgebieden
    Arne Dahl (Zweden, 1963) is een prijswinnende thrillerauteur, door Reader’s Digest verkozen als de beste van Europa. Van zijn veelgeprezen misdaadserie werden wereldwijd meer dan 1 miljoen... Meer
    MP3|
    Maart 2018
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • De Delta Deceptie
    Onder het poolijs ligt iets wat de wereld voorgoed kan veranderen... 'De Delta deceptie' heeft tempo, spanning en een enorm complot. Meer
    MP3|
    Maart 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Ragdoll
    Gelaagd, fascinerend, grappig en uniek! Daniel Cole introduceert een politie-trio dat, samen met de razende snelheid en de wendingen in het verhaal, de luisteraar van begin tot eind boeit. Meer
    MP3|
    Februari 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Vakantiegeld
    Robert en Karin worden aangesproken door een werknemer van een resort om mee te doen met een loterij. Als blijkt dat ze de hoofdprijs hebben gewonnen, laten ze zich verleiden tot een... Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    2,29
  • Eerste liefde
    ‘Ik ben gek op David Nicholls, hij schrijft zo licht en zo ontzettend geestig! Terwijl het over heel zware thema’s gaat… Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De doodsvogel
    Een tienermeisje lijkt ritueel vermoord te zijn en het onderzoeksteam van Holger Munch wordt op de zaak gezet. Geraffineerd geconstrueerde en psychologisch indringende thriller. Meer
    MP3|
    Mei 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Lech
    Tess gaat met haar werk naar het luxueuze skioord Lech voor een brainstormsessie. De omgeving is prachtig, maar de sfeer ongemakkelijk. Tess voelt dat haar collega’s iets voor haar... Meer
    MP3|
    Oktober 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Stewardess Hannah in Barcelona
    ‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Meer
    MP3|
    September 2019
    Download direct dit luisterboek
    1,99
  • Memento
    Officier van justitie Jana Berzelius werkt aan een moordzaak die gruwelijke herinneringen aan haar verleden oproept. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? Is zij eigenlijk wel te... Meer
    MP3|
    April 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De slagroomtaart
    Margot en Marcus zijn het typische happily ever after-paar. Althans, dat denkt Margot. Nadat Marcus een heel etentje de tijd nam om de relatie te verbreken en Margot een paar maanden later... Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    0,99
  • Schuitje varen
    Een korte thriller waarin Helen Grace nog maar net bij de politie zit Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Hoog spel
    Masseuse Eva is haar telefoon vergeten bij een van haar klanten, adviseur van het ministerie Hugo van Acker. Ze gaat terug en ontdekt dat Hugo is vermoord. En de daders lopen nog rond in... Meer
    MP3|
    Februari 2021
    Download direct dit luisterboek
    2,99
  • Zure koekjes
    De directeur van een koekjesfabriek in de Achterhoek wordt vermoord. Rechercheur Helena Visscher pakt de moordzaak voortvarend aan, maar komt voor een dilemma te staan als ze ontdekt wie de... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    2,49
  • Een moord kost meer levens
    Peter R. de Vries noteerde het levensverhaal van Paul Spruit, wiens vader twee kinderen had vermoord. Een moord kost meer levens is een schokkend en aangrijpend relaas. Een true... Meer
    MP3|
    April 2020
    Download direct dit luisterboek
    12,95
  • The Witcher - Het Bloed van de Elfen
    De eerste volledige roman van Andrzej Sapkowski met hekser Geralt in de hoofdrol. Dé inspiratiebron voor de rol van Henry Cavill uit Netflix-hitserie The Witcher. Meer
    MP3|
    Juli 2020
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Brandpunt
    Ex-militair Jack Reacher probeert in de moordende hitte van Texas een lift te krijgen als hij wordt opgepikt door Carmen Greer: mooi, jong en rijk. Maar Carmen blijkt vooral doodsbenauwd... Meer
    MP3|
    April 2018
    Download direct dit luisterboek
    15,99
  • Iene miene mutte
    Het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Moet je je familie in gevaar brengen om levens te redden? Meer
    MP3|
    December 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Geen kind meer
    De strijd voor gerechtigheid. Een boek over onrecht, schuld en schaamte. Maar bovenal gaat dit verhaal over de liefde van een moeder voor haar zoon. Meer
    MP3|
    Juni 2017
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Nachthandel
    Jack Reacher ziet toevallig een kleine damesring van de militaire academie West Point in een etalage. Wie zou van zoiets afstand doen? Hij zoekt naar de eigenaresse en laat zich niet... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De yogaclub
    In De yogaclub van Emma Wolf besluiten drie vriendinnen aan de sleur te ontsnappen door een yogaclub te beginnen. Voor de lezers van Zadelpijn En Ander Damesleed. Meer
    MP3|
    Maart 2020
    Download direct dit luisterboek
    5,99
  • IV
    Een moord. Een staatsgeheim. Een ijzingwekkende achtervolging van 24 uur, een rit die leidt van Amsterdam, via de Noord-Hollandse duinen, naar Zuid-Frankrijk. Meer
    MP3|
    Mei 2015
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • Operatie Napoleon
    Het spannende debuut van Arnaldur Indridason. Meer
    MP3|
    November 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Millennium deel 1: Mannen die vrouwen haten (hoorspel)
    Journalist Mikael Blomkvist werkt voor zijn blad Millennium samen met computerhacker Lisbeth Salander aan een gruwelijke zaak. Hoorspel, indringender dan film en boek. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    Actie: Geen verzendkosten!
    23,94

Pagina

Vorige
Volgende
1
...