120 titels gevonden in Literaire fictie vanaf € 2,99

Sorteer op:

  • Want de avond
    De nieuwe roman van Anna Enquist, het opzichzelfstaande vervolg op 'Kwartet'. Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Oscar en oma Rozerood
    De brieven van de tienjarige Oscar geven een prachtige en ontroerende beschrijving van wat wellicht de laatste twaalf dagen van zijn leven zijn. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    10,35
  • Irundina
    De jonge Portugese Irundina werkte als schoonmaakster zonder verblijfsvergunning – aldoor op de vlucht en nergens echt gewenst. Haar aangrijpende verhaal is met mededogen opgetekend, maar... Meer
    MP3|
    Januari 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,49
  • Sluitertijd
    Met een prachtig gevoel voor sfeer, met verfijnde details, humoristisch en tragisch tegelijk, beschrijft Erwin Mortier de schittering en de craquelé van het leven. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Wederzijds
    Een even hilarische als beklemmende roman over een echtpaar dat verstrikt raakt in een schimmige belangenorganisatie. Meer
    MP3|
    November 2017
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Eerste liefde
    Met zijn kenmerkende mix van humor en oprechte emotie schetst Nicholls een zeer herkenbaar portret van een tiener en zijn eerste grote liefde Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Dorst
    Briljant beschreven scenes, die op indringende en humoristische wijze laten zien hoe het kan schuren tussen mensen die weliswaar familie zijn, maar die elkaar eigenlijk niet kennen. Meer
    MP3|
    Februari 2018
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • De tolk van Java
    In zijn roman 'De tolk van Java' rekent Alfred Birney af met talloze mythen over ons koloniale verleden en de directe gevolgen daarvan voor de betrokkenen en hun nazaten. Winnaar Libris... Meer
    MP3|
    Oktober 2017
    Download direct dit luisterboek
    17,99
  • De trooster
    'De trooster' is een roman over geloof, zingeving en het ontvluchten van verantwoordelijkheid Meer
    MP3|
    Maart 2018
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Kolja
    Kolja, een doofstom jongetje van acht jaar, leerde door Modest en Pjotr Tsjaikovski spreken en muziek ervaren. Als de componist sterft wendt hij zijn vaardigheden aan om de ware doodsoorzaak... Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Schuitje varen
    Een korte thriller waarin Helen Grace nog maar net bij de politie zit Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Pjotrs borsjt
    Vertelt op boeiende en aangrijpende wijze de lotgevallen van een aantal kinderen na de Tsjernobyl-ramp. De totale opbrengst gaat naar www.weeshuizenbelarus.nl Leeftijd: 12+ Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    14,95
  • De storm
    Grøndahl schrijft weer prachtig over familiebanden, het huwelijk en ook over actuele thema's zoals de macht van de sociale media Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De Nederlandse maagd
    Marente de Moor won met ‘De Nederlandse maagd’ de AKO Literatuurprijs 2011 Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Mijn meneer
    'Van Lieshout geeft een zo andere kijk op het thema pedofilie, dat ik er verheugd over was. Omdat hij niet met de vinger wijst, omdat het zeer respectvol is geschreven.' – de Volkskrant Meer
    MP3|
    Januari 2018
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Hippie
    De meest autobiografische roman van Paulo Coelho tot nu toe. Meer
    MP3|
    December 2018
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • Roxy
    De zesde roman van Esther Gerritsen, onder meer bekend van 'Dorst' en 'Superduif'. Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Schuldig kind
    In 'Schuldig kind' vertelt veelbekroonde auteur Ted van Lieshout (1955) over de invloed die zijn omgang als kind met een pedofiele man op zijn verdere leven had. Onthullend en onthutsend. Meer
    MP3|
    Februari 2018
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Spoorloos
    Weer een briljante, zenuwslopende thriller van de koning van de domestic suspense Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Laatste adem
    Deel 4 in de Erika Foster-serie. 'Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com. Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Grappig jammer
    Een geweldig cadeau voor de feestdagen: de tweede bundel van Tim Hofman! Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    11,99
  • Herinneringen van een bramzijgertje
    Het boek speelt tegen de achtergrond van de dreigende aanleg van de Afsluitdijk, die vele Zuiderzeevissers werkeloos zou maken, en is gebaseerd op Jan de Hartogs vroegste jeugd. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    11,95
  • Liet foar myn jonge
    Dizze sfearfolle roman smyt de lêzers werom op harren eigen gefoelens fan langst en dreamen en fan mooglikheden ta treast. Friestalig. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    7,50
  • Een brogge van glas
    Mit 'Een brogge van glas' het Johan Veenstra een indrokwekkend en ontroerend boek schreven dat ongetwiefeld op een protte lezers grote indrok maeken zal. Stellingwerfs. Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    7,50
  • Gloed
    Eén avond, één nacht duurt de ontmoeting van de twee oude mannen. Hun laatste gesprek is een duel zonder wapens, en veel wreder. Meedogenloos en openhartig praten zij over passie,... Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    15,95
  • Joppe
    It frijbliuwende libbentsje fan Joppe krijt ynienen in oare diminsje as er Terpsi moetet, in politike flechtlinge út Afrika. Friestalig Meer
    MP3|
    Februari 2014
    Download direct dit luisterboek
    7,50
  • Rijk!
    In 'Rijk!' vertelt Marjan Berk op hilarische wijze over een leven lang moeizaam omgaan met (gebrek aan) geld. Vaker arm dan rijk, niets heeft haar belet om van het leven te genieten. Meer
    MP3|
    Oktober 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Onheilig
    Het even stijlvolle als waarachtige romandebuut van een groot literair talent. Meer
    MP3|
    December 2017
    Download direct dit luisterboek
    10,99
  • Tirza
    'Tirza' begint als het perfecte cultureel correcte plaatje. Vader werkt bij een literaire uitgeverij, zijn vrouw doet iets met kunst en jongste dochter Tirza is ‘hoog-hoogbegaafd'. Dan... Meer
    MP3|
    Juni 2018
    Download direct dit luisterboek
    16,99
  • Blauwe maandagen
    'Blauwe maandagen' is de onthutsende debuutroman van Arnon Grunberg. Een zoektocht naar de liefde: ouderliefde versus betaalde liefde. Bekroond met de Anton Wachterprijs en het Gouden... Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    12,99

Pagina

Vorige
Volgende
1