199 titels gevonden in Detective vanaf € 2,99

Sorteer op:

  • Iene miene mutte
    Het uitbreken van de oorlog drijft twee zussen uit elkaar. Moet je je familie in gevaar brengen om levens te redden? Meer
    MP3|
    December 2016
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De Cock en de dood van een profeet (deel 39)
    De Amsterdamse rechercheur krijgt te maken met de moord op een gesjeesde theologiestudent die zich het lot van kansarme jongeren heeft aangetrokken. Meer
    MP3|
    September 2020
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De Cock en de zwarte weduwe
    'De Cock en de zwarte weduwe’, deel 84 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Schuitje varen
    Een korte thriller waarin Helen Grace nog maar net bij de politie zit Meer
    MP3|
    December 2019
    Download direct dit luisterboek
    4,99
  • Black Notice: Episode 3
    With the help of a surveillance camera in a French sports equipment shop, investigators manage to identify the wetsuit victims... Meer
    MP3|
    April 2021
    Download direct dit luisterboek
    5,99
  • De Sluipschutter
    De Sluipschutter werd geschreven door Audrey van der Jagt op basis van het gelijknamige boek van de Amsterdamse politieman Bert Muns. Meer
    MP3|
    Augustus 2020
    Download direct dit luisterboek
    13,25
  • De Cock en het lijk in de kerstnacht
    Wanneer in de kerstnacht het lijk van een jonge vrouw uit een Amsterdamse gracht wordt opgehaald, roept de jonge rechercheur Vledder zijn leermeester De Cock te hulp. Meer
    MP3|
    Januari 2020
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De Cock en een dodelijke dreiging
    In december loopt De Cock vaak tegen de moeilijkste moordzaken op. Heeft het naderende Vrede-op-aarde-feest er iets mee te maken? Meer
    MP3|
    Januari 2020
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De golfmoorden
    Deze detective speelt zich af rondom golfbanen. De negende politiethriller in de reeks ‘Somers en De Winter’. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    18,95
  • De Cock en de rituele moord
    Wanneer in Amsterdam twee prostituees dood en verminkt gevonden worden, vermoedt De Cock dat er een seriemoordenaar aan het werk is. Het onderzoek brengt hem in het Amsterdamse... Meer
    MP3|
    Augustus 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De Cock en de dode diva
    In een huis aan het Vondelpark in Amsterdam wordt het dode lichaam van de bejaarde Lou Montaigne aangetroffen. Deze voormalige revuester was op weg naar de eerste verdieping uit haar trapift... Meer
    MP3|
    Maart 2016
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • The Unbroken
    A gripping, suspenseful thriller from crime writer, Alex Caan, perfect for fans of Judith Cutler, J M Dalgliesh, and Lisa Stone. It was the wedding of the year... Meer
    MP3|
    Juni 2021
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • De indringer
    De indringer is het vijfde deel in de reeks met Fredrik Broman, inspecteur van politie op het Zweedse eiland Gotland. Meer
    MP3|
    Oktober 2020
    Download direct dit luisterboek
    9,95
  • Wulffers en de zaak van de karaktermoord
    Een schrijver van detectiveromans wordt levenloos aangetroffen boven zijn schrijfmachine. Berustte zijn laatste boek op waargebeurde feiten die niet bekend mochten worden? Meer
    MP3|
    Januari 2020
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Black Notice: Episode 1
    Ze dacht aan trompetlelies. Maar iets was anders... iets klopte niet. Het was de kleur. Die was vreemd... bleek en vleeskleurig... Meer
    MP3|
    Juni 2021
    Download direct dit luisterboek
    3,99
  • De Cock en de naakte waarheid
    Deel 82 in de Baantjer-serie, De Cock en de naakte waarheid, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De Cock en een duivels dilemma
    Deel 81 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. Meer
    MP3|
    Juli 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De Monogram Moorden
    Een opgejaagde, jonge vrouw vertrouwt Poirot toe dat iemand op het punt staat haar te vermoorden. Bestsellerauteur Sophie Hannah kruipt in de huid van Christie en levert een puntgave, nieuwe... Meer
    MP3|
    Augustus 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De Cock en de dood van een kerkrat
    Deel 83 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. Meer
    MP3|
    September 2018
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • De echomoorden
    Vijftien jaar geleden werd haar moeder vermoord en was er van de dader geen spoor te vinden. Heeft hij nu weer toegeslagen? Eerste thriller van New York Times-bestsellerauteur Christi... Meer
    MP3|
    Januari 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • Het kasteel van Satan
    De diepste spelonken van het satanisme Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    19,95
  • Het verdronken land
    Zijn de tieners sterk genoeg om het tij te keren? Meer
    MP3|
    Februari 2019
    Download direct dit luisterboek
    17,95
  • De Cock en de dood in gebed
    Deel 70 in de Baantjer-serie, ‘De Cock en de dood in gebed’, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Moord op de moestuin
    Boek van de Maand bij DWDD! Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    13,99
  • De vrouw in de koelkast
    In Stavanger gaat privédetective Varg Veum op zoek naar de offshore-werker Arne Samuelsen. Arne zelf is spoorloos, maar in de koelkast van zijn flat vindt Veum wel een onthoofd vrouwenlijk. Meer
    MP3|
    Maart 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99
  • De Cock en de dood van een engel
    Deel 73 in de Baantjer-serie, ‘De Cock en de dood van een engel’, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Kom je spelen?
    Bestsellerauteur M.J. Arlidge schrijft zijn eerste thriller buiten de Helen Grace-serie Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    19,99
  • De Cock en de onzichtbare moordenaar
    Deel 71 in de Baantjer-serie, ‘De Cock en de onzichtbare moordenaar’, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. Meer
    MP3|
    April 2019
    Download direct dit luisterboek
    9,99
  • Op glad ijs
    De thriller 'op glad ijs' speelt zich af tegen de achtergrond van de Olympische Spelen en terroristische dreiging. Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    12,99
  • Grote zus
    Varg Veum krijgt bezoek van een vrouw die zich tot zijn verbazing voorstelt als zijn halfzuster. Maar ze is niet gekomen om de familie­banden aan te halen... Meer
    MP3|
    Mei 2019
    Download direct dit luisterboek
    14,99

Pagina

Vorige
Volgende
1
...